طراحی وبسایت های زیبا برای اهداف شما

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید خود را به دیگران بشناسانید

طراحی سایت

وبسایت فروشگاهی:

درصد زیادی از افراد جهت خرید از طریق جستجو گوگل و بصورت آنلاین اقدام به بررسی و خرید کالای مد نظر خود می کنند. هر روز میلیاردها کاربر برای انجام جستجوهای روزانه خود به گوگل متکی هستند. آخرین داده ها نشان می دهد که گوگل در هر ثانیه بیش از ۹۹۰۰۰ جستجو را پردازش می کند. این باعث می شود روزانه بیش از ۸.۵ میلیارد جستجو انجام شود. این آمار خیره کننده است که در دنیا افراد و شرکت های بزرگ بدنبال کسب رتبه بالا و دیده شدن در صفحه اول گوگل هستند.

بیزینس های مختلفی در دنیا هستند که خدمات و محصولات خود را بصورت آنلاین و در بستر یک فروشگاه اینترنتی ارائه می نمایند. شما نیز اگر محصول و یا خدمتی را جهت عرضه دارید؛ از داشتن یک وبسایت حرفه ای جهت حضور در دنیای آنلاین غافل نشوید. پیج اینستاگرام دارید و یا کانال تلگرام و یا هر پلتفورم دیگر از طریق راه اندازی یک وبسایت بیزینس خود را ارتقاء دهید.

طراحی وبسایت فروشگاهی

وبسایت هنری:

شما با داشتن یک وبسایت زیبا هنر خاصی را که دارید و در این زمینه فعالیت می کنید؛ را می توانید به کل دنیا معرفی کنید. هنر عکاسی, مجسمه سازی, نقاشی و یا هر هنر زیبای دیگر که دارید را می توانید براحتی و به بهترین شکل ممکن به دیگران ارائه نمایید. نمونه کارهای خود را با استایل حرفه‌ای و گالری‌های جذاب با مشخصات کامل از طرح های هنرمندانه خود به صورت آنلاین به نمایش بگذارید. رزومه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و نیز راه های ارتباطی خود را برای تماس مخاطبان بیشمارتان با شما در این بستر آنلاین فراهم است.

طراحی وبسایت هنری

من همین الان کسب و کار خودم رو دارم چه نیازی به وبسایت است؟

شاید در ذهن شما نیز این سوال مهم شکل گرفته باشد که آیا من نیازمند داشتن یک وبسایت برای کسب و کار خودم هستم؟ این وبسایت چه فایده ای دارد من که بدون داشتن آن در کارم موفق بودم؟ و سوالاتی از این دست…

پاسخ کوتاه به این سوال این است که هرگز زمانی بهتر و یا مهمتر برای سرمایه گذاری در راه اندازی یک وبسایت برای کسب و کار شما وجود نداشته است. یک وبسایت طیف گسترده ای از مزایا را برای مشاغل کوچک و متوسط ارائه می دهد، و بیشتر این مزایا سال به سال دارای ارزش افزوده بیشتری می گردد.

اگر هنوز متقاعد نشده اید لطفا 10 مورد از مزایایی را که کسب و کار کوچک شما می تواند حتی از یک وب سایت ساده دریافت کند؛ را مطالعه فرمایید.

8 دلیل برای داشتن یک وبسایت مختص هر کسب و کار:

  1. وبسایت یک کسب و کار را حرفه ای نشان می دهد و به آن اعتبار می بخشد.
  2. وبسایت می تواند مشتریان بی شماری را از طریق گوگل به کسب و کار شما اضافه نماید.
  3. شما با داشتن یک وبسایت می توانید بدون هیچ محدودیتی (نیاز به فیلتر شکن و یا نرم افزار خاصی و… نیست) به هر شکلی که می پسندید محصول و یا خدمت خود را ارائه نمایید.
  4. با داشتن یک وبسایت محصولات و خدمات شما همیشه در دسترس هستید؛ حتی زمانی که شما در حال استراحت هستید. و ثبت سفارش بصورت 24 ساعته درجریان است.
  5. با داشتن یک وبسایت حرفه ای و کمی خلاقیت شما می توانید از رقبای خود براحتی پیشی بگیرید.
  6. با داشتن یک وبسایت از امکانات فوق العاده گوگل نظیر گوگل مپ و گوگل ادز و …. برای بدست آوردن مشتریان جدید استفاده نمایید.
  7. یک وبسایت کسب و کار شما را در آینده تثبیت می کند. و به مخاطبان شما این پیام را می دهد که شما آمده اید که با قدرت در این بازار بمانید و فعالیت خود را در آینده گسترش دهید.
  8. با داشتن این همه امکانات جذاب و کاربردی برای هر کسب و کار موفق کاملا مقرون به صرفه است.

حال با دانستن این همه امکانات که فقط گوشه ای از جزئی ترین مزایای داشتن یک وبسایت گفته شد؛ به نظر میرسد که سوال اساسی این نیست که آیا برای کسب و کار خودم نیاز به وبسایت دارم؟ سوال اساسی این است که در دنیایی با این همه تکنولوژی و در عصر دیجیتال آیا واقعا می توان وبسایت برای کسب و کار خود نداشته باشم؟

و پاسخ این سوال ارزشمند بسیار آسان است و در کوتاهترین جمله خیر نمی توانید چرا که مشتریان شما آنلاین هستند و رقبای شما نیز آنلاین و شما اگر بیزینس خود را با راه اندازی یک وبسایت حرفه ای ارتقا ندهید متاسفانه رقبای شما براحتی از سد شما خواهند گذشت.

تیم کوشای سایت سئو سنتر در کنار شما عزیزان هستند تا شما را در داشتن یک وبسایت اختصاصی و کاملا حرفه ای از صفر تا صد کار همراهی و پشتیبانی نمایند. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید.